Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kumbha = Vodnář

27. 4. 2011

Zabývá se převrácením okolností. Voda, která by měla být ve džbánu, aby mohla uhasit žízeň nebo očistit tělo, je vylita, odhozena a obětována za účelem obnovení, protože voda života může plynout svým korytem, jen když je obohacována přítokem nové krve. Musí se odtrhnout od sebe sama, než se může obnovit.

 Charakteristika: Spojení s univerzální inteligencí, přinést vesmírné ideje na Zemi, odevzdanost, inspirace, přijímat a uskutečňovat vize, sebepoznání a sebedůvěra, vyzařování. Jste napojeni na univerzální inteligenci a skrze vás může působit božská síla. Podstatné je, co vás zaměstnává a vnitřně rozechvívá. Pokud se tomu svěříte s otevřeným srdcem, můžete přijmout pro sebe a pro své okolí něco blahodárného, možná dokonce zázračného. Staňte se čistým kanálem pro působení oné „Jediné síly“, která vše prostupuje, a nechte ji ze sebe vyzařovat. Využijte každý okamžik, abyste svůj život zasvětili božskému.

Otázka: Co pro vás znamená být kanálem pro „ono božské“?

Rada: Ztište se, buďte co nejvíce sami se sebou. Dopřejte si klid. Vaše duše ho nutně potřebuje. Zkuste někdy meditovat na slovo „MÍR“. Naučte se ignorovat MYSL

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář