Jdi na obsah Jdi na menu
 


Makara = Kozoroh

27. 4. 2011

Odpovídá fázi, ve které všechna emocionální ohleduplnost a citlivost je zavržena nebo udušena a soucit jako takový je potlačen. Neexistují žádné ústupky, když je člověk nucen zachránit svůj život a duši. Krokodýl je nehybný a chladný, zdánlivě ve spánku, ale pozoruje a čeká. Nelze kolem něj projít. Jeho trpělivost a houževnatost jsou příslovečné.

Charakteristika: Velký tvořivý potenciál, nebezpečí zapletení a nesvobody, nebezpečí pýchy, spojit nebe a zemi, případně ducha a hmotu, moudrost v praktických záležitostech, sexualita. Velký, tvořivý potenciál ve vás čeká na to, aby mohl být svobodně a vědomě prožíván. Vychutnávejte svoji sílu a svoje úspěchy, ale nebuďte na ničem závislí tím, že tomu upnete svoje srdce. Každá forma závislosti vás zotročuje, a nedostanete to, co si od toho slibujete. Dbejte na to, by vaše myšlenky a jednání sloužily blahu všech lidí. Buďte vděční za vše, čím vás život obdarovává, ale neupínejte se k věcem, vztahům nebo osobám. Láska může rozkvést a naplnit náš život jen ve vnitřní svobodě!

Otázka: Na čem nebo na kom se cítíte závislí?

Rada: Odpusťte svým rodičům, nebo těm, kteří do vás naočkovali program omezení, a pozorováním sebe sama si rozhodně, čemu chcete věřit a čemu ne, co v životě uplatníte a co nikoliv.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář